ATOSFOTO - Jakub Joachim

Profesionální fotografické služby

SimpleViewer requires JavaScript and the Flash Player. Get Flash.

Nabízíme profesionální zpracování fotodokumentace golfového turnaje ať již firemního, otevřeného nebo celé TOUR po celé ČR a SR.

Spolupracujeme s mnoha golfovými kluby, pořadateli firemních a sponzorských golfových turnajů a dlouhodobě také s předním českým golfovým časopisem ForGolf.

Fotodokumentace turnaje zahrnuje mimo jiné - příchod hostů, trénink na drivingu, slavnostní zahájení, společné fotografie všech flightů na hřišti, fotografie každého hráče při hře na greenu nebo při odpalu a samozřejmě také fotografie z předání cen vítězům, společné fotografie vítězů jednotlivých kategorií a slavnostního zakončení.

Nabízíme také možnost okamžitého tisku fotografií z turnaje již během dne, aby si každý hráč mohl s sebou odnést hezkou vzpomínku. Na každou fotografii je možné vytisknou také název akce, datum nebo loga sponzorů. Ještě v den konání turnaje nabízím také možnost umístění fotografií do virtuální galerie na internetových stránkách tour či turnaje.

- FORGOLF TOUR - kompletní fotogalerii najdete zde.

- NESCAFE GOLD OPEN - fotogalerii naleznete zde.

Vyžádejte si ještě dnes nezávaznou kalkulaci přímo na míru Vašim potřebám a ukázku zpracování fotodokumentace na DVD - zde.

www.atosfoto.cz             mobil: +420 604 649 610             e-mail: info@atosfoto.cz